Warning: Division by zero in /web/htdocs2/tillocz/home/www/wp-content/mu-plugins/fchuepns.php on line 1180
Toys for Kids – Wooden Figurine – Tillo
Close
toys, wooden

Toys for Kids

Toys for Kids Toys for Kids Toys for Kids Toys for Kids Toys for Kids

Říjen 10, 2013 By In tillo, toys, wooden figurine

Toys for Kids, jak všichni víme, ta nejnáročnější skupina na světě jsou děti – jsou upřímné, spontánní, vnímavé, křehké, vlastním způsobem kritické …  a jak již víte z úvodního článku hello world, děti mají hodně snů a přání a my jsme jim je chtěli splnit.

Nebylo to vůbec lehké, ne že by nešel wooden figurine of linden přizpůsobit pro nejmenší klientelu, to vše jsme zvládli, ale nejtěžší na tom bylo vybrat jednoho z prvních a poslat ho v balíčku do firmy pro testování a certifikaci.

Abychom mohli wooden figurine of linden označit za toys for kids, vybrali jsme právě toho, kterého můžete vidět na fotografii k tomuto článku. Tím jsme mu chtěli poděkovat a podělit se o to s vámi.

Útěchou nám bylo to, že dětem splníme jejich sny o vlastním příteli a vytvoříme pro naše děti něco luxuxního, vyjímečného a zcela odlišného od ostatních toys. Zároveň posílíme vztah k přírodě a věříme, že budou cítit, že je vyjímečná a křehká a přinesou svým uvědoměním do našeho života změnu, o kterou se již mnozí z nás dnes snaží. Zároveň budou mít možnost o někoho pečovat, s někým rozmlouvat a žít svůj dětský se plný fantazie.

 

” tillo – toys for kids “

 

Share: Twitter | Facebook | Google+ | Pinterest

< >